Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Transporti

Transporti

​​ 

​​
     BASHKIA VORË
     Sektori i Transportit 
      Transporti dhe Licensat Profesionale

  •   Pergatit gjithe dokumentacionin ligjor mbi politikat e Bashkisë mbi Shërbimin e Transportit të Mallrave.
  • ​  Procedurat e aplikimit për secilen prej licensave dhe autorizimeve janë si më poshtë vijon :                                                             


Shërbimi i Transportit të Mallrave(Transport Mallrash Për Vete e  Për të Tretë)
  •        -Për të marrë një liçensë për këtë shërbim, nevojiten:

  •   Kërkesë me shkrim e aplikantit;
  •  Një kopje e Lejes së Qarkullimit
  •   Një kopje e Çertifikatës së Taksave. Kontrollit teknik.
  •   Nje kopje e Certifikatës  Tatimore ose NIPT  
  • Vërtetim nga Drejtoria e Tatim Taksave për shlyerjen e detyrimeve    vendore​


Eventet

<korrik 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ