Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Programi i transparencës për Bashkinë Vorë

Programi i transparencës për Bashkinë Vorë

​​​​​​​​​ 

Në përputhje me nenin 7 të ligjit nr.119/2014 “Për të Drejtën e Informimit” është përgatitur programi i transparencës për Bashkia Vorë. Ky program përcakton kornizën ligjore të veprimtarisë së autoritetit në kuadër të ligjit nr.119/2014 “Për të Drejtën e Informimit”

Ky program vlerësohet si një mënyrë konkrete përmes së cilës Bashkia Vorë ndërton dhe rrit transparencën në punën e tij institucionale, nën garancinë e Ligjit për të Drejtën e Informim

         Programi Model i Transparencë​​s Bashkia Vorë


Programi i transparencës për Bashkinë Vorë​

Regjistri i kërkesave dhe përgjigjeve​

Formati i kërkesës për informim​

Formati i ankimit per informacionin e kërkuar​

Sherbimet qe Autoriteti Publik ofron​


Koordinatori për të drejtën e informimit në Bashkinë Vorë :

Blerta Haka                                                                                                                     Email:blertahaka@hotmail.com                                                                                         

Koordinatori për konsultime publike në Bashkinë Vorë:

Brikena  Caushllari                                                                                                                     Email:brikenacaushllari13@gmail.com

Emailbashkiavore@gmail.com
AdresaBashkia Vorë,Rruga Unaza, Vorë
OrariE Hënë - E Premte 08:00 - 16:00

 Eventet

<shtator 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ