Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Bizneset > Si te fillosh nje biznes

Si te fillosh nje biznes

Bashkia Vorë

Mbi plotësimin e dokumentacionit të dosjes për subjektet e rregjistruara në zyrën e Taksave dhe Tarifave

 

Të gjithë subjektet fizike ose juridik duhet të plotësojnë dokumentacionin e poshtë shenuar:

 

  1. Formularin e rregjistrimit pranë QKR
  2. Ekstrakti i QKR
  3. Dokument identifikimi i pronarit ose administratorit
  4. Dokument pronësie. Lejen e ndertimit , aktin e kontrollit dhe lejen e shfrytëzimit.
  5. Kontrate Qeraje ( Nëse ka një te tillë)
  6. Gentplan të specifikuar për zyrën e taksave dhe tarifave 
  7. ​​Dokumenta të tjera të disponueshme
 

 

​ 

Eventet

<korrik 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ