Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
​ 

Kryetar i Bashkise 

Të nderuar qytetarë të Bashkisë Vorë . Miresevini në faqen tonë të internetit.

Kontakto kryetarin ​​​​

Buletini Informativ


Previous
 • 15 Korrik 2020, Jepen 51 pagesat e para banorëve të Vorës, Prezës dhe Bërxullit

  Me shume
 • Bashkia e Vorës ka kontaktuar të gjithë Përfituesit e Programit të Grantit të Rindërtimit

  Me shume
 • LISTA PARAPRAKE E PËRFITUSËVE PËR KATEGORINË DS1-DS2-DS3

  Me shume
 • Njoftim

  Me shume
 • VENDIM Nr.34 datë 15.05.2020 PËR NJË NDRYSHIM NË VENDIMIN NR .24 DATË 21.04.2020 PËR PRISHJEN E DETYRUAR TË DISA PALLATEVE

  Me shume
 • PROJEKTI I NDËRTESAVE

  Me shume

Eventet

<dhjetor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti
  1234.jpg

 ​​​​

​​​

​​