Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Vijëzimi termoplastik në rrugët e qytetit

Kategorite

Filtro:

Vijëzimi termoplastik në rrugët e qytetit

​​


Bashkia Vorë ka nisur vijëzimin termoplastik në të gjithë gjatësinë e rrugëve të qytetit, kjo ndërhyrje në infrastruktur është në rrjedhën e investimeve që ka ndërmarrë Bashkia. Kompletimi me sinjalistikë rrit përgjegjësinë e qytetarëve dhe drejtuesve të mjeteve për respektimin e rregullave të qarkullimit.Eventet

<gusht 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ