Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Vijëzimi termoplastik në rrugët e qytetit

Kategorite

Filtro:

Vijëzimi termoplastik në rrugët e qytetit

​​


Bashkia Vorë ka nisur vijëzimin termoplastik në të gjithë gjatësinë e rrugëve të qytetit, kjo ndërhyrje në infrastruktur është në rrjedhën e investimeve që ka ndërmarrë Bashkia. Kompletimi me sinjalistikë rrit përgjegjësinë e qytetarëve dhe drejtuesve të mjeteve për respektimin e rregullave të qarkullimit.Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ