Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Vendosja e koshave të rinj

Kategorite

Filtro:

Vendosja e koshave të rinj

​Bashkia Vorë ka nisur vendosjen e koshave të rinj dhe zëvëndësimin e koshave të dëmtuar në qytetin e Vorës ku intensiteti i lëvizjeve është më i madh.
Ky aksion do të vazhdojë në të gjithë territorin e bashkisë.
Mjedisi dhe përmirësimi i jetës së qytetarëve të Vorës është dhe do të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes të kryetarit të bashkisë.

Foto1.jpg

Foto2.jpg

Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ