Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksion i rrugës në Gjeç-Fushë

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksion i rrugës në Gjeç-Fushë

​​​ 

Bashkia Vorë prioritet të saj ka kryerjen e sa më shumë investimeve në favor të komunitetit. Këto investime po kryhen me fondet e saj. Kryefjalë e kryebashkiakut të Vorës , Z.Fiqiri Ismaili , në 4 mandate ka qenë dhe është urbanizimi, sistemim-asfaltimi i të gjithë zonave të bashkisë Vorë. Ka përfunduar investimi në rrugën Gjeç-Fushë, një rrugë e re me standarde bashkëkohore, një premtim i dhënë  nga kryebashkiaku Ismaili.Me qëllim për të ofruar një infrastrukturë të standardeve ndërkombëtare për qytetarët e zonës dhe për të bërë të mundur edhe zhvillimin e bizneseve përgjatë kësaj rruge, gjë e cila do të ndikojë në rritjen e numrit të të punësuarve.​

Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ