Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksion i kopshtit Bërxull

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksion i kopshtit Bërxull


Bashkia Vorë ka transformuar godinën e kopshtit Bërxull në një godinë me standarte bashkëkohore, ku fëmijët e fshatit Berxull më 11 shtator si gjithë bashkëmoshatarët e tyre te ndihen sa me komod, të mesojnë dhe të argetohen në këtë godinë të re.Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ