Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Prezantimi Paketës Fiskale dhe Buxheti 2019-2021

Kategorite

Filtro:

Prezantimi Paketës Fiskale dhe Buxheti 2019-2021

​Ditën e sotme në bashkinë Vorë u zhvillua një seancë konsultimi ku u prezantuan Paketa Fiskale dhe Projekt Buxheti 2019 ku të pranishëm ishin grupet e interesit, specialistë, anëtarë të këshillit bashkiak, institucionet e interesuara, OJF, Qytetarë të bashkisë Vorë.


Eventet

<shtator 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ