Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim per vende te lira pune

Kategorite

Filtro:

Njoftim per vende te lira pune

Bashkia Vore bauar ne ligjin nr.139/2015, "Per veteqeverisjen Vendore", neni 22 pika 4: neni 23 pika 12. Urdher i kryeministrit nr.127, date 16.09.2015 "Per marrjen e masave ne kuader dhe ne funksion te zbatimit te strategjise ndersektoriale ,per decentralizimin dhe qeverisjen vendore". 

Bashkia Vore shpall 2 (dy) vende te lira pune per drejtor kopshti publik.

-Drejtor kopshti  publik Vore

-Drejtor kopshti publik Domje.

Te intersuarit te paraqesin dokumentacionin e nevojshem prane zyres se Arsimit ne Bashkine Vore nga data 11.04.2017 -21.04.2017


 


Eventet

<shtator 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ