Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

​​

 Njoftim

SEANCË KËSHILLIMORE PËR BUXHETIN  DHE PAKETEN FISKALE  


Ditën e Premte, datë 23.11.2017, ora 14.00, në sallën e Mbledhjeve, Drejtoria e Financës dhe Drejtoria e Taksave zhvillon seancën këshillimore me të gjitha grupet e interesit, specialistët, institucionet e interesuara për diskutimin dhe miratimin e Buxhetit për vitin 2019-2021 dhe Paketës Fiskale.

Ju ftojmë të merrni pjesë!​

Bashkia Vorë​

Eventet

<korrik 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ