Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

 NJ O F T I M      

     
Bashkia Vorë  në bashkëpunim me Qëndrën për Zhvillimin e Grave Rurale ka në zbatim  projektin “Rritja e ndërgjegjësimit të komunitetit rural, veçanërisht të grave mbi të drejtën e tyre ligjore të pronësisë dhe si të përdorin mjetet ligjore për ti gëzuar ato” njofton gjithë qytetaret  femra , grupet e interesit, organizatat apo shoqatat, institucionet e specializuara, etj të marin pjesë në këtë projekt.

Konsultimi publik do të zhvillohet ditën          e enjte, datë 23 Mars 2017, ora 11:00 në ambjetet  të Bashkisë Vorë, 
kati 3, salla e mbledhjeve.

Jeni të mirëpritur të shprehni mendimet tuaja!​

Faleminderit!​


SEKTORI I INFORMIMIT DHE MARRËDHËNIEVE ME PUBLIKUN


Eventet

<qershor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ