Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

BASHKIA VORE 
NJOFTON! 
Te gjithe banorët e Fshatit Marikaj se në kuader të Programit të Rindertimit, Bashkia e Vores do të organizoje këte javë dëgjesa publike për të bashkebiseduar me banorët e saj. 
Takimi do të zhvillohet në qender tek Sheshi, Marikaj DATE 27 SHKURT 2020, ORA 16:00 .
Te pranishem në takim do të jenë: 
 Z. Hekuran BRAHIMAJ — Kryetari i Bashkise Vora., 
 Z. Alban DEMIRXHIU — Kryetari i zyrës se rindërtimit. 
 REBUS — Studio e cila po harton Planin e Detyruar Vendor. 
Në ketë dëgjesë do të paraqitet një informacion i përgjithshëm mbi situatën, do të dëgjohen e mbahen shënim shqetësimet e qytetarëve dhe do të prezantohen idete e deritanishme të zhvillimit të zonave. 
JANE TE FTUAR TE GJITHE BANORET TE MARRIN PJESE 
Banorët që e kanë të pamundur të paraqiten në këtë takim, janë të mirëpritur të paraqiten të premten dhe të shtunën në Bashkine Vore në oren 12:00 ku do të ketë dëgjesa të tjera. 
JU FALEMINDERIT! 

Eventet

<dhjetor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ