Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > NJOFTOHEN TË GJITHË BANORËT

Kategorite

Filtro:

NJOFTOHEN TË GJITHË BANORËT

​                           NJOFTOHEN TË GJITHË BANORËT

                    TE CILËT KANË PATUR DËME NË BANESA 

                 NGA TËRMETET DHE NUK KANË MUNDUR TË

                                   APLIKOJNË ONLINE,

                                                   SE

             APLIKIMET DO TË VAZHDOJNË DHE GJATË FUNDJAVËS,

                          NË DATAT 29.02.2020 DHE 01.03.2020

 
MUND TË APLIKONI PRANË ZYRAVE TË RINDËRTIMIT NË BASHKINË VORË, 

NJËSINË ADMINISTRATIVE PREZË DHE NJËSINË ADMINISTRATIVE BËRXULL.

Eventet

<maj 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ