Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e muajit Prill e Këshillit Bashkiak

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e muajit Prill e Këshillit Bashkiak

​​​​Me datë 23.04.2018 u zhvillua mbledhja e rradhës e Keshillit Bashkiak Vorë


1.Ndihma ekonomike nga MPCS për muajin 1-30.04.2018

2.Ndihma e Paaftësisë së kufizuar dhe invalid për muajin 1-30.04.2018

3.Mbi miratimin e dhënies së kompensimit të energjisë elektrike të familjeve të skemës ekonomike Prill 2018.

4.Mbi propozimin për dhënie ndihme ekonomike nga fondi i kushtëzuar për bllok ndihmen ekonomike deri në 6%.

5.Mbi disa ndryshime në vendimin nr.75,datë 26.12.2017 "Për sistemimin e taksave dhe tarifave vendore" në bashkinë Vorë

6.Mbi krijimin e komisionit vendor të apelimit tatimor në bashkinë Vorë.

7.Mbi ngritjen e komisionit të strehimit në bashkinë Vorë.

8.Mbi dhënien e ndihmës finaciare të familjes së Z,Misir Riza Skuqi.

9.Të ndryshme.

Eventet

<shkurt 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ