Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Këshillit Bashkiak Vorë

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Këshillit Bashkiak Vorë

​​​​Me datë 24.07.2018 u zhvillua mbledhja e rradhës e Keshillit Bashkiak Vorë.​


1.Ndihma ekonomike nga MPCS për muajin 1-31.07.2018

2.Ndihma e Paaftësisë së kufizuar dhe invalid për muajin 1-31.07.2018

3.Mbi miratimin e dhënies së kompensimit të energjisë elektrike të familjeve të skemës ekonomike Korrik 2018.

4.Mbi propozimin për dhënie ndihme ekonomike nga fondi i kushtëzuar për bllok ndihmen ekonomike  1-31.07.2018 deri në 6%.

5.Mbi miratimin e dhënies së ndihmës ekonomike për personat me dializë, kimioterapi dhe sëmundje të rrezikshme.

6.Mbi dhënie ndihmës financiare.

7.Mbi miratimin e buxhetit faktik të Bashkisë Vorë për vitin 2017.

8.Të ndryshme.
Eventet

<nëntor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Se shpejti


Buletini Informativ