Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Këshillit Bashkiak Vorë

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Këshillit Bashkiak Vorë

​​​​Me datë 21.06.2018 u zhvillua mbledhja e rradhës e Keshillit Bashkiak Vorë


1.Ndihma ekonomike nga MPCS për muajin 1-30.06.2018

2.Ndihma e Paaftësisë së kufizuar dhe invalid për muajin 1-30.06.2018

3.Mbi miratimin e dhënies së kompensimit të energjisë elektrike të familjeve të skemës ekonomike Qershor 2018.

4.Mbi propozimin për dhënie ndihme ekonomike nga fondi i kushtëzuar për bllok ndihmen ekonomike  1-30.06.2018 deri në 6%.

5.Mbi ngritjen e parceles se varrezave publike ne fshatin Marqinet Bashkia Vore.

6.Mbi dhenie mendim mbi ndryshimin e nivelit te tarifave per sherbimin e furnizimit me uje te pijshem.

7.Mbi dhenies ndihme financiare.

8.Te ndryshme.


Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ