Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kryetari i bashkisë Vorë uron të gjithë nxënësit dhe mësuesit për fillimin e vitit të ri shkollor

Kategorite

Filtro:

Kryetari i bashkisë Vorë uron të gjithë nxënësit dhe mësuesit për fillimin e vitit të ri shkollor

​​

Me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, kryetari i Bashkisë Vorë, Z.Fiqiri Ismaili , uron të gjithë nxënësit dhe mësuesit në Vorë, Bërxull,Prezë dhe në gjithë vendin.

 Në këtë ditë të veçantë për arsimin shqiptar, z.Ismaili nga shkolla 9-vjeçare Bërxull,  iu uron suksese të gjithë fëmijëve të kopshteve, nxënësve dhe mësuesve në vitin e ri shkollor! Një urim i veçantë shkon për fëmijët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës, gjithashtu edhe për prindërit e tyre. 


Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ