Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Konkurs kreativ "Trego Bukurite e Vendlindjes Tende"

Kategorite

Filtro:

Konkurs kreativ "Trego Bukurite e Vendlindjes Tende"

​ARZH2 ne bashkepunim me bashkite Vore, Tirane, Durres, Kavaje, Kruje po realizon projektin "Per rrugen e veres dhe te ullirit ne rajonin e Tiranes dhe Durresit" Ne fokus te ketij projekti eshte menduar edhe organizimi per te rinjte e Bashkise Vore, i konkursit kreativ "Trego Bukurite e Vendlindjes Tende".

Konkursi eshte i hapur deri me 30 gusht 2017 ndersa me daten 8 shtator ne qytetin e Tiranes do te shpallen fituesit e ketij konkursi.

Postimi i fotos apo videos, bashke me nje pershkrim te shkurter mbi cfare perfaqeson ajo, duhet te behet ne : http://vendlindja.al


Eventet

<prill 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ