Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Java e Tokës. Nis aksioni i pastrimit të territorit.

Kategorite

Filtro:

Java e Tokës. Nis aksioni i pastrimit të territorit.

​​​​Java e Tokës është hapur në të gjithë vendin me aksione pastrimi. Në bashkinë Vorë në ditën e parë, aksioni i pastrimit është fokusuar në fshatin Bërxull ku ushtria bashkë me punonjësit e shërbimeve të Bashkisë Vorë kanë pastruar terrenin e ndotur rreth shtratit të lumit Lana dhe Urës së Limuthit.


Ky aksion do të shtrihet përgjatë gjithë javës në të gjithë territorin e bashkisë​.

Qëllimi i kësaj jave është angazhimi i të gjithë njerëzve në mbrojtje të Tokës.Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ