Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Hapet Qëndra Rinore Vorë

Kategorite

Filtro:

Hapet Qëndra Rinore Vorë

​​Bashkia Vorë hap qëndren rinore shumë funksionale në Marqinet. Drejtoria e Rinisë, Kulturës dhe Sporteve e bashkisë vendos këtë qëndër ne dispozicion të të rinjve, ku në ambjentet e saj do të zhvillohen aktivitete sportive si  futboll , volejboll, basketboll, aktivitete artistike, shfaqe, evente, festa, takime  dhe mbledhje rinore. 


Krijimi i kësaj qendre ndikon në aspektin edukativ  duke mirëpritur të gjithë ata që duan të shfrytëzojnë kohën e tyre të lirë në mënyrë frytëdhënëse. 


Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ