Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Hapet këndi i BE në Bashkinë Vorë

Kategorite

Filtro:

Hapet këndi i BE në Bashkinë Vorë


Një projekt i ri ka nisur në Bashkinë e Vorës këndi për çështjen e Bashkimit Europian.Në kuadër të projektit Bashkitë për në Europë si pjesë e një programi që i dedikohet dhe ka si qëllim rritjen e kapaciteteve për të përcjellë sa më shumë dhe sa më qartë te qytetarët informacionin e duhur për standartet dhe kriteret që vendet kandidate për anëtarsim duhet të plotësojnë për të qënë pjesë dhe ndryshimet që vijnë pas anëtarsimit në nivelin ekonomik apo social.Këndi i Bashkimit Europian do të jetë një mundësi e mirë për qyetarët, bizneset, organiziatat e shoqërisë civile, për arsimim, mbështetje për biznes, zhvillim në fushat të ndryshme, do të jetë funksioni i kësaj zyre.​


Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ