Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Furnizimi i shkollave dhe kopshteve me dru zjarri

Kategorite

Filtro:

Furnizimi i shkollave dhe kopshteve me dru zjarri

Bashkia Vorë duke pare kushtet e vështira atmosferike që kanë krijuar muajt e dimrit, krijimi i kushteve sa më optimale për zhvillimin e mësimit është një domosdoshmëri dhe për këtë arsyje u bë shpërndarja e lëndës drusore në muajin dhjetor në çdo shkollë. Ndërkohë po bëhet një rishpërndarje e lëndës djegëse sipas një grafiku të përcaktuar për të përballuar temperaturat e ulta të periudhës së dimrit.Eventet

<shtator 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ