Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Furnizimi i shkollave dhe kopshteve me dru zjarri

Kategorite

Filtro:

Furnizimi i shkollave dhe kopshteve me dru zjarri

Bashkia Vorë duke pare vështirësitë që krijon periudha e dimrit në shumë zona, një vëmendje të vecantë i ka kushtuar krijimit të kushteve sa më optimale për zhvillimin e mësimit në periudhën e dimrit. Për këtë u fillua me blerjen dhe shpërndarjen  e druve të zjarrit për cdo shkollë. Ndërkohë me mjetet e siguruara nga Bashkia Vorë, duke filluar nga muaji nëntor i vitit 2017  filloi shpërndarja e tyre nëpër shkolla sipas një grafiku të përcaktuar qartë .


Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ