Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Funksionet e këndit të BE

Kategorite

Filtro:

Funksionet e këndit të BE

Këndi Juaj i BE ofron një shërbim pyetjesh dhe kërkesash. Orari i punës është nga e Hëna në të Premte, nga ora 9:00 deri më 16:00. Ju mund të na drejtoni pyetjet tuaja duke ardhur personalisht, nëpërmjet telefonit ose me shkrim përmes postës elektronike apo letrave. Ne do të përgjigjemi brenda 48 orëve gjatë ditëve të javës. Në ndonjë rast, mund t’Ju drejtojmë pranë autoritetit përkatës në Shqipëri. 

Kendi-i-BE-ne-Bashkine-Vore.pdf

Bashkitë për në Evropë.​

Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ