Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Historike FK Vora në kategorinë e parë të futbollit.

Kategorite

Filtro:

Historike FK Vora në kategorinë e parë të futbollit.

​​


Qyteti ynë Vora ka përjetuar një event të jashtëzakonshëm këto ditë të bukura pranvere duke qenë se skuadra jonë e futbollit FK VORA është ngjitur në Kategorinë e Parë.

Mes një entuziazmi të tillë nuk mund të mungonte takimi përgëzues për ekipin në shenjë falenderimi i kryetarit të bashkisë Z.Fiqiri Ismaili dhe të shprehte mbështetje edhe për vazhdimësin në Kategorinë e Parë.

Kryetari veç të tjerash, premtoi një shpërblim në shenjë mirënjohje për stafin drejtues dhe lojtarët të cilët kanë dhënë maksimumin që ëndrra e shumëkujt prej nesh të bëhej realitet.Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ