Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Drejtoria e Rinisë, Kulturës dhe Sportit takim me Bordin Rinor Këshillmor Vorë

Kategorite

Filtro:

Drejtoria e Rinisë, Kulturës dhe Sportit takim me Bordin Rinor Këshillmor Vorë

Drejtoria e Rinisë Kulturës dhe Sporteve në bashkëpunim me Bordin Rinor Këshillimor Vorë organizuan një takim në ambjentet e Bashkisë ku u diskutua për aktivitetet rinore të vitit 2019. Në këtë takim morën pjesë përfaqësues lokal, këshilltarë të këshillit bashkiak, antarë të Bordit Rinor Këshillimor Vorë, te rinj nga zona e Vorës dhe banorë të komunitetit.
Të rinjtë kërkuan më shumë aktivitete rinore dhe për këtë u arrit një marrëveshje e shkruar me drejtorinë e rinisë.Eventet

<shtator 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ