Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Prej ditësh Bashkia e Vorës në bashkëpunim me Ministrinë e Mbrojtjes dhe institucione të tjera, kanë vijuar punën për të qenë sa më pranë kategorive të ndryshme në nevojë.

Kategorite

Filtro:

Prej ditësh Bashkia e Vorës në bashkëpunim me Ministrinë e Mbrojtjes dhe institucione të tjera, kanë vijuar punën për të qenë sa më pranë kategorive të ndryshme në nevojë.

Prej ditësh Bashkia e Vorës në bashkëpunim me Ministrinë e Mbrojtjes dhe institucione të tjera, kanë vijuar punën për të qenë sa më pranë kategorive të ndryshme në nevojë.
Gjatë fundjavës me Kryetarin e Bashkisë u bashkuan dhe Këshilltarët Bashkiakë të Vorës në këtë aksion të madh ndihme e solidariteti.
Në këto ditë të vështira janë vizituar të gjithë pensionistët e vetmuar; janë shpërndarë ndihma ushqimorë në më shumë se 500 familje, ndihmë e cila do të vijojë.
Bashkia e Vorës ka ftuar dhe biznese apo individë që duan të japin kontributin e tyre si nëpërmjet ndihmave ushqimore po ashtu janë të lutur të gjithë kush ka mundësi të marrë në patronazh gjyshër e gjyshe apo njerëz të vetmuar në nevojë për tju gjendur pranë për shërbimet e nevojshme.


                    

Eventet

<gusht 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ