Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Punë e vazhdueshme për pastrimin dhe hapjen e kanaleve të reja kulluese

Kategorite

Filtro:

Punë e vazhdueshme për pastrimin dhe hapjen e kanaleve të reja kulluese

​Bashkia ​Vorë pas investimeve të bëra në muajt e kaluar në zonat: Gjokaj, Picar, Gjeç-Fushë, Ahmetaq, Bërxull, vazhdon punën për pastrimin dhe hapjen e kanaleve të reja kulluese edhe në zonën e Vorës në Lagjen e Re. 


Duke marë shkas nga gjëndja e krijuar nga përmbytjet, Bashkia Vorë e sheh të nevojshme që këto investime të vazhdojnë edhe në zonat e tjera në periudhën në vazhdim.

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ