Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Vorë prezente në një nga konferencat Kombëtare

Kategorite

Filtro:

Bashkia Vorë prezente në një nga konferencat Kombëtare

Bashkia Vorë më datë 17.10.2017 mori pjesë në konferencën "Vlerësimi Mbarëkombëtar i Situatës së Qeverisjes Vendore në Shqipëri". Raporti Kombëtar i përgatitur nga instituti IDRA & UNDP u paraqit në këtë konferencë kombëtare me pjesëmarrjen e 61 Bashkive të Shqipërisë, donatorëve, shoqërisë civile dhe medias. Ky ushtrim inovativ dhe kompleks u krye për herë të parë në Shqipëri.

Nga raporti kombëtar Bashkia Vorë u vlersua një nga 10 bashkitë më të mira në Shqipëri. Këtë rezultat e shihni më të detajuar në http://www.star2lgm.com/sq/​


Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ