Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Vorë në ndihmë të qytetarëve të prekur nga përmbytjet.

Kategorite

Filtro:

Bashkia Vorë në ndihmë të qytetarëve të prekur nga përmbytjet.

​ -

Bashkia Vorë vazhdon inspektimet në çdo zonë ku situata vazhdon të jetë e rënduar. Rezervuaret e fshatrave, si: Gjokaj, Picar, Marikaj dhe Bërxullë po mbahen nën vëzhgim.

Bashkia Vorë ka marrë masat e duhura për të qenë afer qytetareve duke punuar për hapjen e rrugëve në fshatrat Gjokaj, Picar dhe Muçaj , Kuç dhe Domje.Zjarrëfikset e bashkisë Vorë u janë vënë në ndihmë bizneseve të territorit administrativ Vorë duke bërë pastrimin e tyre.

Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ