Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Vorë në bashkëpunim me Kryqin e Kuq shpërndanë ndihma në familjet e përmbytura.

Kategorite

Filtro:

Bashkia Vorë në bashkëpunim me Kryqin e Kuq shpërndanë ndihma në familjet e përmbytura.

Në këtë situatë në të cilën u gjend Shqipëria ditët e fundit përfshirë këtu edhe territorin e Bashkisë Vorë duhet patjetër t'iu vijmë në ndihmë njerzve të prekur nga përmbytjet dhe kjo gjë u bë nga Bashkia Vorë në bashkëpunim me Kryqin e Kuq duke shpërndare ndihma për qytetaret.  

Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ