Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Vorë i përgjigjet të rinjve duke përmirsuar shërbimin e transportit publik.

Kategorite

Filtro:

Bashkia Vorë i përgjigjet të rinjve duke përmirsuar shërbimin e transportit publik.

​Pas kërkesave nga antarët e klubit të demokracisë dhe të bordit Rinor Këshillimor Vorë, kompania e transportit publik Vorë - Tiranë shton një linjë të re Tiranë- QTU -City Park dhe rrit frekuencën e urbanëve të linjës Tiranë Vorë. Gjithashtu tashmë kompania ofron bileta dhe rrit kontrollin për abuzimet me biletat pas adresimit të kësaj çështje  Bashkia Vorë dhe nga të rinjtë e Vorës.Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ