Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkëpunim me shoqatën "Jetimi në fokusin tonë"

Kategorite

Filtro:

Bashkëpunim me shoqatën "Jetimi në fokusin tonë"

Bashka Vorë më datë 23.02.2018​, në kuadër të marrëveshjes së bashkëpunimit mikpriti shoqatën "Jetimi në fokusin tonë", të cilët kanë si qëllim të ndihmojnë njerëzit në nevojë.


Ata shpërndanë  pako ushqimore për shtresat në nevojë të Bashkisë Vorë.  Në këtë aktivitet Presidenti i Shoqates shpërndau dhe dy Çertifikata Mirënjohjeje, një për Nën/Kryetarin e Bashkisë Z. Aqif Muça dhe tjetren për Znj. Denisa Shabanllari e cila është punonjëse sociale e Bashkisë Vorë. 

Bashkia Vorë është gjithmonë e hapur për bashkëpunime me organizata dhe shoqata jo qeveritare.


Eventet

<tetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ