Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Zevendes Kryetare

Zevendes Kryetare

​​​

                                        BASHKIA VORË

     ​​​​Zëvendës. Kryetar 1

Emri/Mbiemri:Aqif Muça 

Adresa  :Vorë ,Tiranë

Data e lindjes:      19/03/1951 

Gjinia     :  Mashkull

Arsimi:  Shkolla e Bashkuar

Eksperiencat e punës

Viti 1999-2002 Specialist. Shef seksioni,Shef dege,Drejtues ne njësinë ushtarake dhe institucionale.

2003-2016 Nënkryetar Bashkia Vorë 

Gjuha amtare   Shqip

Gjuhët tjera       Anglisht,

Aftësitë shoqërore dhe  organizative

Përshtatshmeria, aftësia për të punuar në grup,aftësia negociuese.

Aftësitë teknike

Aftësitë kompjuterike

Programet kompjuterike:Windows,  Microsoft office 

 ​​​​ 

 Zëvendës. Kryetar ​2​

Emri/Mbiemri:  Ymer Marku

Adresa  :Bërxull ,Tiranë

Data e lindjes:      13/04/1968 

Gjinia     :  Mashkull

Arsimi:  Master Shkencor

Eksperiencat e punës

Viti 1999-2003 - Biznes Privat

2003-2015-Kryetar Komune, Komune Bërxull 

2015-2016  Nënkryetar Bashkia Vorë 

Gjuha amtare   Shqip

Gjuhët tjera       Anglisht,

Aftësitë shoqërore dhe  organizative

Përshtatshmeria, aftësia për të punuar në grup,aftësia negociuese.

Aftësitë teknike

Aftësitë kompjuterike

Programet kompjuterike:Windows,  Microsoft Office ​


Eventet

<korrik 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ