Sign In
Skip Navigation Links > Home

 Fiqiri.Ismaili.jpg

Z.Fiqiri Ismaili

Mayor

Dear Citizens of Vora,

Welcome in our website 

Contact with Mayor 

Newsletter Subscription


Previous
 • Drejtoria e Rinisë, Kulturës dhe Sportit takim me Bordin Rinor Këshillmor Vorë

  More
 • Krijmi i këshillit lokal të paqes në Vorë

  More
 • Gëzuar festat e Nëntorit

  More
 • Në kuadër të lëvizjes kombëtare "Libri im"

  More
 • Prezantimi Paketës Fiskale dhe Buxheti 2019-2021

  More
 • Njoftim

  More

Events

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Upcoming