Sign In
Skip Navigation Links > Home

 Image ViewerZ.AGIM KAJMAKU

Mayor

Dear Citizens of Vora,

Welcome in our website 

Contact with Mayor 

Newsletter Subscription


Previous
 • Shpallje për Nënpunesin Civil, për Plotesimin e Vendit të Lirë për Kategorine e Mesme Drejtuse

  More
 • Njoftim për vende të lira pune

  More
 • Invenstimet në institucionet arsimore në territorin e Bashkisë Vorë

  More
 • Kostituimi i këshillit të ri bashkiak dhe betimi i kryetarit të ri të Bashkisë Vorë

  More
 • REKOMANDIM MBI LUFTËN KUNDËR DISKRIMINIMIT DHE GJUHËS SË URREJTJES NË FUSHATA ZGJEDHORE

  More
 • Njoftim në kuadër të programit të praktikave të punës

  More

Events

<dhjetor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Upcoming